قوانین و مقررات سایت Ampk Toys

قوانین و مقررات

کاربر گرامی؛

به منظور استفاده از خدمات وب‌سایت  ضروری است که از قوانین و مقررات وب‌سایت آگاه بوده و این سند را به دقت مطالعه کنید.

ورود شما به وب‌سایت با حساب کاربری شخصی و ثبت سفارش، به منزله آگاهی از قوانین و مقررات و پذیرفتن کامل آنهاست.

از آنجا که فعالیت‌های منطبق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است، کاربران وبسایت نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه هستند. لازم به ذکر است استمرار در استفاده از خدمات به معنای توافق در این مورد و تغییراتی احتمالی است که به‌صورت پیوسته در این صفحه به‌روزرسانی خواهد شد.

قوانین و مقررات

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت‌نام درج کرده باشد و با این اطلاعات، از خدمات شامل ثبت سفارش یا هرگونه خدمات دیگراستفاده کند.

تعریف مشتری در قوانین و مقررات

طبق قانون تجارت الکترونیک به این شرح است: مشتری یا مصرف‌کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

این تعریف با توجه به این‌که یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین تابع قانون تجارت الکترونیک است، برای کلیه قوانین وب‌سایت معتبر است. 

تعریف فروشنده در قوانین و مقررات

فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که کالای خود را در وب‌سایت عرضه کرده و به فروش می‌رساند. اعتبار فروشندگان را قبل از شروع همکاری بررسی کرده و مدارک موردنیاز را از ایشان دریافت می‌کند.

ارتباطات الکترونیکی و حریم خصوصی

– تعامل شما با برای ارائه خدمات، مکاتبات و پاسخ‌گویی‌ها از طریق ارتباطات الکترونیکی صورت می‌پذیرد و به این ترتیب با استفاده از خدمات وب‌سایت، شما به‌صورت ضمنی توافق کرده‌اید که تیمچه به درخواست‌های شما از طریق ارتباطات الکترونیکی پاسخگو باشد.

– برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی، ممکن است از اطلاعات شما استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا تخفیف‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال کند. این حق برای شما وجود دارد که در صورت عدم تمایل به دریافت این ایمیل‌ها و پیامک‌ها، عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنید. لغو نکردن عضویت، به منزله موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض تلقی می‌شود.

– ایمیل‌های تیمچه تنها از آدرس‌های INFO@ampk.ir  و support@ampk.ir و پیامک‌ها از شماره‌ 09154496560  برای شما ارسال می‌شوند. امکان دریافت پیامک‌های شما به این شماره‌ وجود ندارد و در صورت نیاز به ارتباط با منحصرا باید ایمیل پشتیبانی به نشانی support@ampk.ir و شماره‌های 09154496560  را در نظر داشته باشید. 

– آدرس ایمیل و شماره تلفن رسمی برای ارسال پیام و ایمیل به شما، منحصر به  آدرس ایمیل support@ampk.ir و شماره 09154496560  است. دریافت پیام و ایمیل از هرگونه شماره یا آدرس ایمیل دیگری، سوءاستفاده از نام بوده و شما می‌توانید در این زمینه را از طریق ایمیل مطلع ساخته تا برای پیگیری قانونی اقدام کند. 

– پایگاه رسمی به آدرس www.ampk.ir تنها مرجع رسمی مورد تایید تیمچه برای ارتباط با مشتریان است. وب‌سایت فروشگاه اسباب بازی هیچ سایت اینترنتی با آدرسی غیر از ندارد.

– هویت شخصی کاربران نزد محرمانه است و اطلاعات شخصی کاربران از طریق به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌شود. مورد استثنا تنها هنگامی است که با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور، موظف باشد اطلاعاتی را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای تیمچه وجود ندارد و کاربر به‌صورت ضمنی با اعلام رضایت در استفاده از خدمات وب‌سایت، حق هرگونه اعتراض را از خود سلب کرده‌ است.

– نگهداری از رمز عبور و نام کاربری برای ورود به برعهده کاربران و لازم است برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی آن را تنها نزد خود نگه داشته و برای دیگران افشا نکنند.

– قوانین و مقررات در صورتی که کاربر شماره تلفن همراه خود را به شخص دیگری واگذار کند، این وظیفه برای او متصور می‌شود که برای جلوگیری از سوءاستفاده یا مشکلات احتمالی، شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدید را ثبت کند. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد اشاره‌شده باشد، با شخص کاربر بوده و در این زمینه با قبول مقررات وب‌سایت، حق هرگونه ادعا علیه را از خود سلب کرده‌ است. 

– همه محتواهای منتشرشده در وب‌سایت مانند متن، گرافیک، لوگو، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوها و کلیه محتوای تولیدشده توسط جزو اموال محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار است. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای محفوظ می‏‌دارد